Suurköögiseadmed
Avaleht / Suurköögiseadmed / Külmseadmed
Alamkategooriavalik
Külmsahtlikapid
Külmtöölauad
Sügavkülm töölauad
Külmikud
Sügavkülmikud
Kiirjahutuskapid
Külmsüvendid
Pitsa külmtöölauad
Külmvitriinid
Külmseinad
Külmkambrid
Sügavkülmkambrid
Jäämasinad
Väljapanekulauad
Liha laagerdus
Külmseadmetel on suurköökides kanda üsna oluline roll. Ilma jaheda keskkonnata lähevad toorained riknema ning selle tagajärjel võivad kanda endas baketriaalseid levikuid, mis omakorda põhjustavad tervisehäireid. Kvaliteetne säilitusprotsess tagab Teie toitudele kindla keskkonna ja hoiab toorained värskena.
Külmseadmetihendid kuluvad töö käigus paratamatult ning vana ja kulunud tihendi vahetamine garanteerib Teie seadmele kindlasti pikema eluea, kui muidu. Siinkohal tuleb Gastro Suurköögid OÜ appi- tuleme kohale, võtame vajalikud mõõdud ja profiilid ning valmistame Teie seadmele uhiuued efektiivsed tihendid.

Meie esinduspoes, Silikaltsiidi 2, Tallinnas, on võimalik koheselt konsulteerida meie spetsialistidega, kes oskavad nõu anda ja soovitada täpselt Teie vajadustele vastavat lahendust. Kohale tulles on Teil ka eelis hinnata külmseadmete suurust ja lisadetaile, mis muudavad ruumi sisustamise oluliselt lihtsamaks.

Tarneaeg on uutel toodetel  1-4 nädalat. Laos olevate toodete puhul on tarneaeg lühem. 

Uutele külmseadmetele kehtib garantii 1 aasta.

Külmseadmeid kasutatakse toiduainete säilitamiseks, külmutamiseks, presenteerimiseks, jahutamiseks ning  jää tootmiseks. Parima maitsesäilivuse nimel on elementaarne, et erinevat liiki tooraineid säilitatakse eraldi.  Meie poolt pakutavad seadmed on kõrgtehnoloogilised ja mõeldud sujuva tööprotsessi tagamiseks, ka kõige suurema koormusega toitlustusettevõttes.

Külmseadmete tootevalikus on külmkapid, kiirjahutuskapid, külmkambrid, külmvitriinid, külmtöölauad,  jäämasinad, sügavkülmad ja salatiletid.

Külmseadmete hooldamine:

Esmane ja elementaarne hooldus on igapäevane pesu ja puhastus. Edaspidise puhtuse ja töökindluse hoidmiseks soovitame tellida Gastro Suurköögid OÜ-st regulaarne ennetav hooldus oma külmseadmetele.

Hoolduse eiramine, mittenõuetekohane kasutamine ning ülekoormus  võivad kahjustada seadmete töökvaliteeti  ja tekitada rikkeid, mis ei kuulu garantiitingimuste alla.

Gastro suurköögid

Rohkem, kui 20 aastat kogemust

Küsi pakkumist siit
Gastro Suurköögid OÜ tegeleb restorani-, baari- ja suurköögiseadmete ostu, müügi, rendi ja hooldusega. Tootevalikus on ka kaupluste ja ladude sisustus ning kõik sellega seonduv. Täpsemalt firmast