Toitlustushaagised

Müük ja rent!

Meie missioon on anda teile võimalus unistada suurelt ja pakkuda just seda, mida teie süda soovib! Kas soovite tuua tänavale burgerikuningriigi või levitada wrapide vallutust, olete õiges kohas! Kas ihkate pitsamaailma võlumaad või aasiapärast toiduimet, ärge muretsege - valmistame teile täpselt sobiva toiduhaagise, millega maailma vallutama minna.

Kas teil on mõni konkreetne idee, kuidas sooviksite oma toitu pakkuda või millist toiduhaagist oma äriks vajate? Ärge muretsege - meil on kogemused ja teadmised, et teie unistused teoks teha! Oleme juba valmistanud mitmeid erinevaid toiduhaagiseid, sealhulgas suuri ja eksklusiivseid kööke, mis on leidnud kasutust nii Eestis kui ka kaugemal.

Teeme koostööd teiega, et mõista teie vajadusi, soove ja eelarvet ning pakkuda just teie ettevõttele kõige sobivamat lahendust.
Meie haagised on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, millel on vastupidavus, funktsionaalsus ja mida saate kasutada aastaringselt. Võite olla kindel, et teie mobiilne köök teenib teid pikka aega ja toob edu teie toidubisnisele.

Oma laia kogemustepagasiga ja pühendumisega kvaliteedile oleme juba rõõmustanud paljusid kliente. Meie suurepärased toiduhaagised on leidnud tee nii Eesti tänavatele kui ka kaugematesse riikidesse.

Ärge jätke oma unistuste toiduhaagise valmistamist juhuse hooleks - võtke meiega ühendust ja koos teeme teie ideedest reaalsuse! 

>>> Haagis-köök 7M <<<

KÜSI LISAINFOT
Jaanus Metstak
Mob: +372 57441232
E-mail: jaanus@gastro.ee

 

Vaata valminud projekte siit

 

 

 

 

 

 

 

Ei leidnud sobivat toodet? Küsi pakkumist juba täna!