Tootegrupid

KATALOOGID

Hendi kataloog

GGM kataloog

HAAGIS-KÖÖK

          Müük ja rent
           Vaata lähemalt

Paigaldusteenus

 

Osutame sisustuse ja seadmete paigaldus- ning  mahavõtmisteenust kauplustele, ladudele ja suurköökidele üle terve Eesti!

Tellides paigaldusteenuse meilt, võite kindel olla, et kliendi rahulolu on meie prioriteet ning oleme võimelised paigaldustöödega alustama nii kiiresti kui võimalik.

Meie poolt paigaldatavatele seadmetele ning inventarile anname alati garantii. Uute seadmete puhul on garantiiaeg 1 aasta ning kasutatud seadmete puhul 3 kuud.  Meie poolt paigaldatud riiulisüsteemide garantii kehtib 10 aastat.

*Garantii hõlmab garantiiperioodil Gastro poolt kindlaks tehtud seadmete ehituslike-, tootmis- ja materjalivigade parandamisel tekkinud kulusid. Garantii ei kata vigu, miskinud väärast transportimisest ja paigalduseeskirjade eiramisest. Kasutamise hooletusest, ülekoormusest ja kasutusjuhiste või käsitsemistingimuste eiramisest. Samuti ei kata garantii seadme ebasihtotstarbelisest kasutamisest tekkinud kahjusid ning Gastro Suurköögid OÜ'st sõltumatuid  tingimusi.
Paigaldusteenuse hinnad sõltuvad projektist, kuid paljudel juhtudel arvutatakse tööde lõppmaksumus ka tunnihinna alusel. 

 
 

Ei leidnud sobivat toodet? Küsi pakkumist juba täna!