Suurköögiseadmed
Avaleht / Suurköögiseadmed / Grillseadmed
Alamkategooriavalik
Elektrigrillid
Gaasigrillid
Fritüürid
Kebab
Hot Dogi seadmed
WOKid - Paellad
Salamandrid
Kanagrillid


Grillseadmeid ei suuda kunagi asendada tavalised kuumseadmed. Grillimine, kui eraldi küpsetusprotsess, on ainulaande just selle juurde kuuluvate omaduste poolest. Kui toitlustusettevõte pakub menüüs grillmeetodil valmistatud tooraineid, siis on tähtis, et need oleks valmistatud ka spetsiaalsetel seadmetel. On kohti, kus kvaliteedis ei saa järele anda.

Meie esinduspoes, Silikaltsiidi 2, Tallinnas, on võimalik koheselt konsulteerida meie spetsialistidega, kes oskavad nõu anda ja soovitada täpselt Teie vajadustele vastavat lahendust. Kohale tulles on Teil ka eelis hinnata grillseadmete suurust ja lisadetaile, mis muudavad ruumi sisustamise oluliselt lihtsamaks.

Tarneaeg on uutel toodetel  1-4 nädalat. Laos olevate toodete puhul on tarneaeg lühem. 

Uutele grillseadmetele kehtib garantii 1 aasta.

Grillseadmeid kasutatakse grillimiseks, friteerimiseks, küpsetamiseks ja  soojendamiseks.  Parima tulemuse saavutamiseks on oluline teada grillil toitude valmistamise põhitõdesid ning tavasid. Meie poolt pakutavad seadmed on kõrgtehnoloogilised ja mõeldud sujuva tööprotsessi tagamiseks, ka kõige suurema koormusega toitlustusettevõttes.

Grillseadmete tootevalikus on kebabiseadmed, kontaktgrillid, fritüürid, laavagrillid, hot dogi seadmed, salamandrid, plaatgrillid, kanagrillid ja gaasigrillid.

Grilleadmete hooldamine:

Esmane ja elementaarne hooldus on igapäevane pesu ja puhastus. Edaspidise puhtuse ja töökindluse hoidmiseks soovitame tellida Gastro Suurköögid OÜ-st regulaarne ennetav hooldus oma grillseadmetele.

Hoolduse eiramine, mittenõuetekohane kasutamine ning ülekoormus  võivad kahjustada seadmete töökvaliteeti  ja tekitada rikkeid, mis ei kuulu garantiitingimuste alla.

Gastro suurköögid

Rohkem, kui 20 aastat kogemust

Küsi pakkumist siit
Gastro Suurköögid OÜ tegeleb restorani-, baari- ja suurköögiseadmete ostu, müügi, rendi ja hooldusega. Tootevalikus on ka kaupluste ja ladude sisustus ning kõik sellega seonduv. Täpsemalt firmast