meeskond
Avaleht / kontakt / meeskond

Meie meeskond

Gastro Suurköögid OÜ raudvara on tegutsenud Eesti turul suurköögiseadmete ning kaupluste ja ladude sisustuse alal juba tänaseks üle 20 aasta. Meie töökas kollektiiv koosneb oma ala parimatest spetsialistidest. Pikaajalised kogemused ning pidev koolitusporgramm annavad võimaluse areneda nii töötajail, kui firmal. Me tunneme turgu ning teame, millest räägime. Pole rumalaid küsimusi ega lahendamatuid väljakutseid. Võta julgelt meie abivalmi meeskonnaga ühendust!


   

Aivar Hannus

Müük / Juhatuse liige

Mob: +372 58 586 839

Mail: aivar@gastro.ee

Jaanus Metstak

Müük / Projektid / juh.liige

Mob: +372 57 441 232

Mail: jaanus@gastro.ee

Imre Maas

Müük / Ost / Finants / Juh.liige

Mob: +372 51 17 884

Mail: imre@gastro.ee

Margit Metstak

Müügiassistent

Mob: +372 5615 7204

Mail: margit@gastro.ee

Rivo Saarmets

Hooldusjuht
Mob: 58 626 860
Mail: hooldus@gastro.ee
Mail: rivo@gastro.ee

Rivo Uusväli

Metallitööde meister

Oliver Puskar

Ladu/Riiul

Mob: +372 51 999 543

Mail: ladu@gastro.ee

Kermo Kumar

Autojuht
 

Ruslan Makarov

Ladu

Gastro suurköögid

Rohkem, kui 20 aastat kogemust

Küsi pakkumist siit
Gastro Suurköögid OÜ tegeleb restorani-, baari- ja suurköögiseadmete ostu, müügi, rendi ja hooldusega. Tootevalikus on ka kaupluste ja ladude sisustus ning kõik sellega seonduv. Täpsemalt firmast