Установка
Avaleht / Сервисы / Установка
Alamkategooriavalik

Paigaldusteenus

Osutame sisustuse ja seadmete paigaldus- ning  mahavõtmisteenust kauplustele, ladudele ja suurköökidele üle terve Eesti!

Tellides paigaldusteenuse meilt, võite kindel olla, et kliendi rahulolu on meie prioriteet ning oleme võimelised paigaldustöödega alustama nii kiiresti kui võimalik.

Meie poolt paigaldatavatele seadmetele ning inventarile anname alati garantii. Uute seadmete puhul on garantiiaeg 1 aasta ning kasutatud seadmete puhul 3 kuud.  Meie poolt paigaldatud riiulisüsteemide garantii kehtib 10 aastat.

*Garantii hõlmab garantiiperioodil Gastro poolt kindlaks tehtud seadmete ehituslike-, tootmis- ja materjalivigade parandamisel tekkinud kulusid. Garantii ei kata vigu, mis on tekkinud väärast transportimisest ja paigalduseeskirjade eiramisest. Kasutamise hooletusest, ülekoormusest ja kasutusjuhiste või käsitsemistingimuste eiramisest. Samuti ei kata garantii seadme ebasihtotstarbelisest kasutamisest tekkinud kahjusid ning Gastro Suurköögid OÜ'st sõltumatuid  tingimusi.
Paigaldusteenuse hinnad sõltuvad projektist, kuid paljudel juhtudel arvutatakse tööde lõppmaksumus ka tunnihinna alusel. 


Gastro suurköögid

Более 20 лет опыта

Спроси предложение
Gastro Suurköögid OÜ занимается покупкой, продажей, арендой и обслуживанием ресторанного, барного и большого кухонного оборудования. Ассортимент продукции также включает в себя отделку магазинов и складов и все, что с этим связано. Täpsemalt firmast