Suurköögiseadmed
Avaleht / Kitchen equipment / Cooking equipment
Alamkategooriavalik
Ovens
Microwaves
Electric stoves
Gas stoves
Induction / infrared stoves
Wok stoves
Tilting frying pans
Fryers
Pancake / Donut/Waffle
Boilers
Bain maries
Heating-cabinets
Hot drinks
Warmers
Kuumseadmed on ühed olulisemad seadmed Teie köögis.  Nendest oleneb toitude õigeaegne valmimine ja soovitud küpsuseaste. Ahjud ja pliidid on varustatud taimeritega, mis võimaldab kokkadel muretult tegeleda ka muude ettevalmistustega. Seejärel mängib õigete seadmete valmimisel olulist rolli ka menüü ning toidu kogus, sest vastavalt toitude keerukusele ning küpsemisprotsessidele tuleb valida ka vastav varustus.

Meie esinduspoes, Silikaltsiidi 2, Tallinnas, on võimalik koheselt konsulteerida meie spetsialistidega, kes oskavad nõu anda ja soovitada täpselt Teie vajadustele vastavat lahendust. Kohale tulles on Teil ka eelis hinnata kuumseadmete suurust ja lisadetaile, mis muudavad ruumi sisustamise oluliselt lihtsamaks.

Tarneaeg on uutel toodetel  1-4 nädalat. Laos olevate toodete puhul on tarneaeg lühem. 

Uutele kuumseadmetele kehtib garantii 1 aasta.

Kuumseadmeid kasutatakse keetmiseks, küpsetamiseks, praadimiseks, soojendamiseks ja presenteerimiseks.  Enne köögi sisustamist on oluline silmas pidada, et kuumseadmed peavad asetsema seinast veidi eemal. See on oluline asjaolu ruumimahutavuse hindamisel.  Meie poolt pakutavad seadmed on kõrgtehnoloogilised ja mõeldud sujuva tööprotsessi tagamiseks, ka kõige suurema koormusega toitlustusettevõttes.

Kuumseadmete tootevalikus on elektripliidid, gaasipliidid, ahjud, keedukatlad, marmiidid, kuumvitriinid, taldrikusoojendajad, buffet-d ja mikrouunid.

Kuumseadmete hooldamine:

Esmane ja elementaarne hooldus on igapäevane pesu ja puhastus. Edaspidise puhtuse ja töökindluse hoidmiseks soovitame tellida Gastro Suurköögid OÜ-st regulaarne ennetav hooldus oma kuumseadmetele.

Hoolduse eiramine, mittenõuetekohane kasutamine ning ülekoormus  võivad kahjustada seadmete töökvaliteeti  ja tekitada rikkeid, mis ei kuulu garantiitingimuste alla. 

Gastro suurköögid

More than 20 years of experience

Ask for an offer
Gastro Suurköögid OÜ is engaged in the purchase, sale, rental and maintenance of restaurant, bar and kitchen equipment. The product range also includes the furnishings of stores and warehouses and everything related to it. Täpsemalt firmast