Suurköögiseadmed
Järjesta

Cloth racks

Product Riidestange kroom is added to the basket

Go back
Complete order

Riidestange kroom

P:1500 + 2x 400mm: K: 1520mm

85,00€ + VAT

Product Riidestange 4-haruline is added to the basket

Go back
Complete order

Riidestange 4-haruline

H:180cm

Riidestangede alla kuuluvad nii püststanged kui ka soonseinte kandurid.  Riideid kandvad stanged peavad olema vastupidavad ja tugevad, et taluda nii riiete enda kui ka riidepuude koormust.  Pakume kasutatud stangesid, millel on küljes juba libisemist takistavad kinnitid kuid paljudele saab juurde lisada ka erineva kuju ja värviga piike.

Kasutatud riidestanged on kontrollitud Gastro spetsialistide  poolt, et tagada nende tõrgeteta töökindlus ning kaubanduslik välimus. Kasutatud tooted on üldjuhul kohapeal olemas ja neile kehtib 3 kuuline garantii.

Meie esinduspoes, Silikaltsiidi 2, Tallinnas, on võimalik koheselt konsulteerida meie spetsialistidega, kes oskavad nõu anda ja soovitada täpselt Teie vajadustele vastavat lahendust. Kohale tulles on Teil ka eelis hinnata riidestangede suurust ja lisadetaile, mis muudavad ruumi sisustamise oluliselt lihtsamaks.

Soovitame tellida meilt ka riidestangede paigalduse ja transpordi, sest ainult kogenud spetsialistid suudavad garanteerida õigesti paigaldatud inventari pikaaegse töökindluse. Kõikidel toodetel on juures ka manuaalid, mille järgi saab tellija ise sisustuse paigaldada, kuid sel juhul tuleb hoolikalt jälgida juhiseid.

Paigaldusjuhiste eiramine, mittenõuetekohane kasutamine ning ülekoormus  võivad kahjustada riidestangede kvaliteeti  ja põhjustada tõrkeid, mis ei kuulu garantiitingimuste alla. 

Gastro suurköögid

More than 20 years of experience

Ask for an offer
Gastro Suurköögid OÜ is engaged in the purchase, sale, rental and maintenance of restaurant, bar and kitchen equipment. The product range also includes the furnishings of stores and warehouses and everything related to it. Täpsemalt firmast