Suurköögiseadmed
Alamkategooriavalik
Shelf systems
Perforated system
Groove Wall
Sales showcases
Advertising Accessories
Cloth racks
Shopping carts
Other items
Kasutatud poesisustust saab lõigata ja värvida täpselt oma äranägemise järgi, mis teeb igast esemest juba omaette täiesti uue asja. Siit leiate palju erinevaid riiulisüsteeme, perfo tooteid ja soonseinu. Oma kaupluse sisustust saate ilmestada huvitavate lettide, vitriinide, riidestangede ja reklaamtoodetega.  Kõigele lisaks on võimalik soetada ka ostukorve-, ning kärusid ja vajadusel leida muude toodete alt teisi vajaminevaid kaupu, mis ei liigitu ülejäänud tootegruppide alla.

Kasutatud poesisutus on kontrollitud ning läbinud põhjaliku hoolduse Gastro spetsialistide  poolt, et tagada poeinventari tõrgeteta töökindlus. Kasutatud tooted on üldjuhul kohapeal olemas ja neile kehtib 3 kuuline garantii.

Meie esinduspoes, Silikaltsiidi 2, Tallinnas, on võimalik koheselt konsulteerida meie spetsialistidega, kes oskavad nõu anda ja soovitada täpselt Teie vajadustele vastavat lahendust. Kohale tulles on Teil ka eelis hinnata poesisustuse oletatavat suurust ja lisadetaile, mis muudavad ruumi sisustamise oluliselt lihtsamaks.

Soovitame tellida meilt ka poesisustuse paigalduse, sest ainult kogenud spetsialistid suudavad garanteerida õigesti paigaldatud inventari pikaaegse töökindluse. Kõikidel toodetel on juures ka manuaalid, mille järgi saab tellija ise sisustuse paigaldada, kuid sel juhul tuleb hoolikalt jälgida juhiseid.

Paigaldusjuhiste eiramine, mittenõuetekohane kasutamine ning ülekoormus  võivad kahjustada laoinventari kvaliteeti  ja põhjustada tõrkeid, mis ei kuulu garantiitingimuste alla.

Gastro suurköögid

More than 20 years of experience

Ask for an offer
Gastro Suurköögid OÜ is engaged in the purchase, sale, rental and maintenance of restaurant, bar and kitchen equipment. The product range also includes the furnishings of stores and warehouses and everything related to it. Täpsemalt firmast