Tootegrupid

KATALOOGID

Hendi kataloog

GGM kataloog

HAAGIS-KÖÖK

          Müük ja rent
           Vaata lähemalt

VAAKUMSULGUR SU-520CC

Tootekood: 1141100
Kaubamärk: Sammic
Saadavus: Laost otsas
Tarneaeg: küsi pakkumist
Hind:
5990,00 €
Kogus: - +
   - või -   

HANKIJA LAOST TELLITAV TOODE

SU-520CC Sammic vaakumpakendamismasin on täpselt valmistatud professionaalne seade toiduainete hermeetiliseks pakendamiseks. Mudel on varustatud sügava kambriga ja tippklassi Buschi vaakumõlipumbaga.
Professionaalseks kasutamiseks toiduainete hermeetiliseks pakendamiseks. Vastupidavast terasest valmistatud kamber. Kõrge vastupidavus ja vastupidavus välistele teguritele. Läbipaistev kate. Topeltkinnitusriba tihedaks ja vastupidavaks pakendamiseks. Piisav võimsus, tõhus pump ja suur kamber eri suurusega toodete kiireks pakkimiseks. Mittesugava tihendamise funktsioon õrnade toodete õhukindlaks tihendamiseks ilma nende struktuuri muutmata või ebakorrapärase kujuga toodete deformeerumata. Järkjärguline vaakumi tekitamine, mis on kohandatud poorsetele toodetele, töödeldud lihale või emulgeeritud segudele, milles on kinni jäänud õhumullid. Kuiv õli: pumba drenaaž - funktsioon, mis säilitab kvaliteetse õli, eemaldades liigse niiskuse. Marineerimisrežiim - korduv tsükkel vaakumi tekitamiseks ja õhu vabastamiseks kotist. Võimalus sulgeda kotid marineeritud toodetega, säilitades samal ajal nende mahtu - pakendamine toimub ilma õhku välja tõmbamata. Suure veesisaldusega vedelike ja toodete ohutu pakendamine - turvasüsteem peatab automaatselt imemisprotsessi, blokeerides vedelike imemise. Digitaalne juhtpaneel suure värvilise ekraaniga. Valgustatud puutetundlik klaviatuur, mis on valmistatud kriimustuskindlast plastikust. Käsitsi või eelprogrammeeritud juhtimine (25 erinevat vaakumprogrammi, järkjärguline vaakumi genereerimine). Juhtmevaba Bluetooth-ühendus rakenduste ühendamiseks ja programmi haldamiseks. Varda pikkus: 420 + 420 mm. Kambri mõõtmed: 568 x 430 x (H) 215 mm. Netokaal: 76 kg. Silindri vaakumpump. Vaakumpumba võimsus: 20 m3/h. Komplekti kuuluvad: 1 polükarbonaadist täiteplaat. Plaat vedelike pakkimiseks ei kuulu komplekti (2149020). Nõudmisel:. - etiketitrükisüsteem, mille külmakindlate isekleepuvate etikettidega printeri ühendamise võimalus (teksti sisestamine toimub rakenduse kaudu). -Vac-Norm välise vaakumi komplekt pakendamiseks spetsiaalsetesse konteineritesse automaatse imemisega. - kaitsegaasi sissepritsesüsteem, mis võimaldab toiduainete vaakumpakendamist hapniku- ja veeauruvabas atmosfääris, mis kaitseb toodet paremini väliste mõjurite eest. - Plus süsteem paksematest kiledest ja metalliseeritud kottidest valmistatud kottide sulgemiseks. 
Toitepinge, V 230
Juhtpaneel digitaalne
Kasutuskoht sisetingimustes
Programmeeritav jah
Tootjamaa Hispaania
Põhimaterjal plastik
Materjal polükarbonaat
Sarnased tooted

HANKIJA LAOST TELLITAV TOODE

Tootekood: 297414 ,   Saadavus: Laost otsas ,   Tarneaeg: küsi pakkumist
11,50 €

HANKIJA LAOST TELLITAV TOODE

Tootekood: 975336 ,   Saadavus: Laost otsas ,   Tarneaeg: küsi pakkumist
442,00 €

HANKIJA LAOST TELLITAV TOODE

Tootekood: 975251 ,   Saadavus: 58 ,   Tarneaeg: 5-10 tööpäeva
1090,00 €

HANKIJA LAOST TELLITAV TOODE

Sammic vaakumpakendamismasin SU-806LL on professionaalne seade toiduainete hermeetiliseks pakendamiseks. Topelttihendusliin tagab tiheda sulgemise. Mudel SU-806LL on varustatud Buschi tipptasemel vaakumõlipumbaga.
Tootekood: 1140893 ,   Saadavus: Laost otsas ,   Tarneaeg: küsi pakkumist
12500,00 €

HANKIJA LAOST TELLITAV TOODE

Sammic vaakumpakendamismasin SE-606 on professionaalne seade toiduainete hermeetiliseks pakendamiseks. Topelttihendusliin tagab tiheda sulgemise. Mudel SE-606 on varustatud Buschi tipptasemel vaakumõlipumbaga.
Tootekood: 1140662 ,   Saadavus: Laost otsas ,   Tarneaeg: küsi pakkumist
9670,00 €

Ei leidnud sobivat toodet? Küsi pakkumist juba täna!