Suurköögiseadmed
Avaleht / Kitchen equipment
Alamkategooriavalik
Preparation
Cooking equipment
Sous Vide
Ventilation
Grills
Refrigeration
Pizzeria
Washing
Gastronorm-/ Food-/ Ice containers
Stainless steel furniture
Bar equipment
Built-in equipment
Buffet
Food transport
Catering furniture
Insect killers
Product catalogs
Pakume kõrgkvaliteedilisi suurköögiseadmeid, mis on tuntud oma pikaajalise töökindluse poolest nii rahvusvaheliselt tuntud kontsernides kui ka kodukohvikutes.

Suurköögis olevad seadmed peavad olema töökindlad ning vastupidavad, sest nendest sõltub Teie toitlustusäri edukus. Samuti on köögipinnad kohustatud taluma tohutut koormust ja kokkupuuteid  kõikvõimalike terariistadega.  Toitlustusettevõttes on suisa ohtlik lubada vigu. Seetõttu ongi  Gastro Suurköögid OÜ spetsialiseerunud just sellele valdkonnale ning garanteerib, et meilt ostetud seadmed on köögitehnika eliit!

Köögiseadmete tarneaeg on uutel toodetel  1-4 nädalat. Laos olevate toodete puhul on tarneaeg lühem. 

Soovitame tellida koos kaubaga ka meiepoolse transpordi, sest ainult sel juhul võite olla täiesti kindel, et kaup jõuab kohale turvaliselt. Transpordi hind seadmetele ja inventarile on Tallinna piires  25.- €.  Linnavälised sõidud arvutatakse kilomeetri põhiselt.

Köögiseadmeid tuleb regulaarselt ning õigesti hooldada. Õige käitlemise korral on suurköögiseadmete töökindlus garanteeritud vähemalt 10-20 aastaks.

Esmane ja elementaarne hooldus on igapäevane pesu ja puhastus. Edaspidise puhtuse ja töökindluse hoidmiseks soovitame tellida Gastro Suurköögid OÜ-st regulaarse ennetava hooldusteenuse, sest puhastuse  eiramine, mittenõuetekohane kasutamine ning ülekoormus  võivad kahjustada seadmete töökvaliteeti  ja tekitada rikkeid, mis ei kuulu garantiitingimuste alla. 

Gastro suurköögid

More than 20 years of experience

Ask for an offer
Gastro Suurköögid OÜ is engaged in the purchase, sale, rental and maintenance of restaurant, bar and kitchen equipment. The product range also includes the furnishings of stores and warehouses and everything related to it. Täpsemalt firmast