Tootegrupid

KATALOOGID

Hendi kataloog

GGM kataloog

HAAGIS-KÖÖK

          Müük ja rent
           Vaata lähemalt

4 põhjust, miks vajad oma kööki just roostevabast terasest valmistatud mööblit!

01.06.2023
4 põhjust, miks vajad oma kööki just roostevabast terasest valmistatud mööblit!

Roostevaba teras on osutunud üheks parimaks materjaliks professionaalsete köökide sisustamiseks. Selle vastupidavus, hügieenilisus ja esteetiline välimus muudavad selle ideaalseks valikuks restoranidele, kohvikutele, koolidele, lasteaedadele ja paljudele teistele toitlustusega tegelevatele asutustele.

Järgnevalt toome välja mõned olulised põhjused, miks roostevaba mööbel on parim valik Teie professionaalse köögi jaoks.

 1. Vastupidavus

  Roostevaba teras on äärmiselt vastupidav materjal, mis talub ja kannatab karme köögitingimusi. See on korrosioonikindel, ei ole mõjutatud niiskuse ega auru poolt ning on vastupidav temperatuurikõikumistele.

  Selle tugevus tagab, et mööbel suudab vastu pidada igapäevasele kasutamisele, löökidele, lõikamisele ja muudele kulumisjälgedele. Professionaalsetes köökides, kus töötempo on kiire ja mööbel peab vastu pidama pidevale kasutamisele, on vastupidavus ülioluline omadus.

 2. Hügieen 

  Roostevaba teras on äärmiselt hügieeniline materjal, mis on suurepärane valik kohtades, kus toiduohutus on prioriteet. Selle sile pind ei kogu mustust, baktereid ega lõhnu, mistõttu on seda lihtne puhastada ja desinfitseerida.

  Professionaalsed köögid peavad vastama kõrgetele sanitaarstandarditele ning roostevaba mööbel aitab tagada, et köök oleks alati puhas ja ohutu toiduvalmistamiseks.

 3. Esteetika

  Roostevaba mööbel annab köögile professionaalse ja kaasaegse välimuse. Selle särav läige lisab köögile elegantsi ja stiili ning sobib hästi erinevate sisekujundusstiilidega.

 4. Funktsionaalsus

  Roostevaba mööbel on äärmiselt mitmekülgne ja pakub palju funktsionaalsust. Valamulauad ja eelpesulauad on varustatud praktiliste kraanikausside ja veeäravooluga, mis hõlbustavad köögi tööprotsesse.
  Töötasapinnad pakuvad piisavalt ruumi toiduvalmistamiseks, lõikamiseks ja serveerimiseks. Seinariiulid võimaldavad hoida köögis vajalikke esemeid käeulatuses.

 

Seega on roostevaba mööbli vastupidavus, hügieenilisus, esteetika ja funktsionaalsus parimaks võimalikuks valikuks suurköökides, kui mitte lausa hädavajalik.

 

 

Meie e-poest leiad roostevaba mööbli laia valiku, näiteks töölauad, valamud, riiulid, külmlauad ja sahtlikapid, serveerimis- ja kandikukärud ja veel palju muud.
Lisaks on meilt võimalik tellida neid tooteid ka vastavalt enda mõõtudele. Selleks võta meiega ühendust, joonistame plaanid ja teeme hinnapakkumise. 

Müügil on ka sobivad puhastusvahendid, et Sinu köök läigiks puhtusest ja saaksid seda kerge vaevaga ka säilitada.

Toome välja ühe populaarse ja efektiivse pinnapuhastusvahendi meie valikust, mis ei sisalda kanget keemiat, kuid toimib erinevatel pindadel imehästi. Sobib kasutamiseks köögis, vannitubades või kus iganes soovid mustust eemaldada.

 Pinnapuhastus vahend G7

 

Gastro Suurköögid

 

Ei leidnud sobivat toodet? Küsi pakkumist juba täna!