Suurköögiseadmed
Avaleht / kauplustele-ladudele / Laosisustus / Tööstusmööbel
Järjesta

Tööstusmööbel

Toode Tööstusmööbel on lisatud päringukorvi

Tagasi lehele
Vormistan päringu

Tööstusmööbel

Tööstusmööbel on ainuõige valik töökodadesse, garaažidesse, tehastesse ja paljudesse muudesse kohtadesse, kus on vaja tööpindu, mis kestaksid aastakümneid. Samuti on tööstusmööbel toodetud nii, et nende küljes oleksid ka erinevad sahtlid ja tööriista hoidikud. See võimaldab hoiustada töövahendeid mugavalt ühes kohas.  Pakume vägas laias valikus erinevat tööstusmööblit ning teostame ka erilahendusi. Kliendi heaolu on meie prioriteet, mistõttu leiame lahendusi ka kõige keerukamatele ideedele.

Gastro pakub erinevaid töölaudu, monteerimislaudu, tööriistasahtleid, mobiilseid töökohti ja töötoole.

Meie esinduspoes, Silikaltsiidi 2, Tallinnas, on võimalik koheselt konsulteerida meie spetsialistidega, kes oskavad nõu anda ja soovitada täpselt Teie vajadustele vastavat lahendust. Kohale tulles on Teil ka eelis hinnata tööstusmööbli suurust ja lisadetaile, mis muudavad ruumi sisustamise oluliselt lihtsamaks.

Tarneaeg on uutel toodetel  1-4 nädalat. Laos olevate toodete puhul on tarneaeg lühem. 

Uuele tööstusmööblile kehtib garantii 1 aasta.

Paigaldusjuhiste eiramine, mittenõuetekohane kasutamine ning ülekoormus  võivad kahjustada mööbli kvaliteeti  ja põhjustada tõrkeid, mis ei kuulu garantiitingimuste alla. 

Gastro suurköögid

Rohkem, kui 20 aastat kogemust

Küsi pakkumist siit
Gastro Suurköögid OÜ tegeleb restorani-, baari- ja suurköögiseadmete ostu, müügi, rendi ja hooldusega. Tootevalikus on ka kaupluste ja ladude sisustus ning kõik sellega seonduv. Täpsemalt firmast