Suurköögiseadmed

Küsi hinnapakkumist

Eesnimi

perekonnanimi

telefoninumber

toote nimi, mille kohta soovite infot

lisaküsimused või -info

Toode Gaasi kombiahi on lisatud päringukorvi

Tagasi lehele
Vormistan päringu
Gaasi kombiahi
Gaasi kombiahi Gaasi kombiahi
Gaasi kombiahi
2 500.00 € + KM
Gaasiahi Metos CombiMaster Plus
Mahtuvus: 6x GN 1/1
- Aurus küpsetus 30 °C kuni 130 °C
- Kuumas õhus küpsetus 30 °C kuni 300 °C
- Kombineeritud küpsetus 30 °C kuni 300 °C
- Viimistlus toiming
- 5 õhu ringlemise kiirust

Metos CombiMaster Plus asendab kuni 50 % traditsioonilistest
toiduvalmistamise seadmetest. Saate grillida, küpsetada, praadida, hautada, aurutada, moorida, pošeerida ja palju, palju muud.

Kasutatud seade - garantii 3 kuud.
Lisa päringukorvi

mõõdud: 840x770x800mm

Soovid toote kohta rohkem infot? Kirjuta meile

Lisainfo

Metos CombiMaster Plus asendab kuni 50 % traditsioonilistest toiduvalmistamise seadmetest. Saate grillida, küpsetada, praadida, hautada, aurutada, moorida, pošeerida ja palju, palju muud.
CombiMaster Plus võimaldab tootlikkust suurendada kuni 30%.
Küpsetustehnoloogiaga kombineerituna on toidu kvaliteet püsivalt suurepärane.
Optimaalne kambri sisekliima
ClimaPlus reguleerib ahjukambri sisekliima toodetele sobivaks, tagades krõmpsuva kooriku, krõbeda paneeringu ja mahlased praed.
Äärmiselt lihtne kasutada
Kasutatavate toimingute valimine pöördnupu abil on lihtne ja arusaadav ning see on oma väärtust tõestanud erinevates rasketes köögikeskkondades.
Aurus küpsetus 30 °C kuni 130 °C
Suure jõudlusega aurugeneraator koos uue aururegulaatoriga toodab alati hügieenilist värsket auru. Saate küpsetada toitu ilma vett lisamata ning ootamata, millal vesi keema läheb. Püsiv ahjukambri temperatuur ja maksimaalselt küllastunud aur tagavad ühtlase ja
väga õrna toiduvalmistamise protsessi ning sellega parima toidu kvaliteedi. Isuäratavad värvid, maitse ning kõik toitained ja vitamiinid säilivad, eriti köögiviljadel. Tundlikud toidud nagu crème caramel, quiche, õrn kala või vahukreem õnnestuvad vähese vaevaga - isegi suurtes kogustes.
Kuumas õhus küpsetus 30 °C kuni 300 °C
Kuum õhk ringleb suurel kiirusel kõikjal ümber toidu. Liha proteiinid kinnistuvad koheselt, nii jääb liha sisemus imeliselt mahlane. Stabiilne kuuma õhk kuni 300 °C ei ole vaid tehniline detail; vajalik varuvõimsus on olemas isegi täiskoormusel. See on ainus viis tagada mahlakad, pruunistatud praekartulid, külmutatud toidud nagu kalmaarid, kroketid, kevadrullid ja kana tiivad või pehmed pagaritooted.
Kombineeritud küpsetus 30 °C kuni 300 °C
Kombineeritud küpsetus sisaldab kõiki kuuma auru hüvesid nagu lühike küpsetusaeg, minimaalne küpsetuskadu ja mahlakus ning  veel kuuma auru eeliseid, mille ülesanne on luua intensiivseid aroome, isuäratavaid värve ning rabedaid koorikuid. Sel moel saab vältida kuni 50% tavapärastest küpsetuskadudest, ilma toitu keeramata ja oluliselt lühema toiduvalmistamise ajaga.
Viimistlus toiming
Viimistlus tähendab tahtlikku küpsetusprotsessi katkestamist ja serveerimist. Alates lisanditest ja lõpetades tervikliku menüüga, optimaalse sisekliima abil kuumutate ettevalmistatud toidu Metos CombiMaster Plus abil täiuslikult ning seejärel jahutate väga kiirelt serveerimistemperatuurini - on toit siis küpsetusplaatidel, taldrikutel või küpsetusnõudes. Saate töötada paindlikult ning kliendid naudivad toitu, sest seda ei ole vaja enam pikaajaliselt soojas hoida, millega toit kaotaks oma kvaliteeti.
5 õhu ringlemise kiirust
Metos CombiMaster Plus’il on igale toidule sobiv õhu ringlemise kiirus – kõige tundlikumatest kuni jõulisemate roogadeni. Isegi sufflee, ekläärid ja biskviidid õnnestuvad ideaalselt.

Seotud tooted

Toode Kombiahi Zanussi FCV/E 10L6 on lisatud päringukorvi

Tagasi lehele
Vormistan päringu

Toode Praepann LOTUS BR-6ET on lisatud päringukorvi

Tagasi lehele
Vormistan päringu

Toode Kombiahi Metos HCPC 6 on lisatud päringukorvi

Tagasi lehele
Vormistan päringu

Toode Konvektsioonahi on lisatud päringukorvi

Tagasi lehele
Vormistan päringu

Kombiahi Zanussi FCV/E 10L6

890x900x1000mm

1 200,00€ + KM

Praepann LOTUS BR-6ET

600x650x300mm

800,00€ + KM

Kombiahi Metos HCPC 6

900x820x850mm

2 400,00€ + KM

Konvektsioonahi

930x880x800mm

1 900,00€ + KM

Gastro suurköögid

Rohkem, kui 20 aastat kogemust

Küsi pakkumist siit
Gastro Suurköögid OÜ tegeleb restorani-, baari- ja suurköögiseadmete ostu, müügi, rendi ja hooldusega. Tootevalikus on ka kaupluste ja ladude sisustus ning kõik sellega seonduv. Täpsemalt firmast