Suurköögiseadmed
Avaleht / Suurköögiseadmed
Alamkategooriavalik
Ettevalmistus
Kuumseadmed
Külmseadmed
Lihatöötlus
Sous Vide
Grillseadmed
Ventilatsioon
Pitsaseadmed
Nõudepesu
GN ja RST nõud
Roostevaba mööbel
Baariseadmed
Drop in tooted
Bufee
Toidu transport
Muud seadmed
Mööbel
Köögitarvikud
Putukapüünised
VARUOSADE MÜÜK
Pakume kõrgkvaliteedilisi suurköögiseadmeid, mis on tuntud oma pikaajalise töökindluse poolest nii rahvusvaheliselt tuntud kontsernides kui ka kodukohvikutes.

Suurköögis olevad seadmed peavad olema töökindlad ning vastupidavad, sest nendest sõltub Teie toitlustusäri edukus. Samuti on köögipinnad kohustatud taluma tohutut koormust ja kokkupuuteid  kõikvõimalike terariistadega.  Toitlustusettevõttes on suisa ohtlik lubada vigu. Seetõttu ongi  Gastro Suurköögid OÜ spetsialiseerunud just sellele valdkonnale ning garanteerib, et meilt ostetud seadmed on köögitehnika eliit!

Köögiseadmete tarneaeg on uutel toodetel  1-4 nädalat. Laos olevate toodete puhul on tarneaeg lühem. 

Soovitame tellida koos kaubaga ka meiepoolse transpordi, sest ainult sel juhul võite olla täiesti kindel, et kaup jõuab kohale turvaliselt. Transpordi hind seadmetele ja inventarile on Tallinna piires  25.- €.  Linnavälised sõidud arvutatakse kilomeetri põhiselt.

Köögiseadmeid tuleb regulaarselt ning õigesti hooldada. Õige käitlemise korral on suurköögiseadmete töökindlus garanteeritud vähemalt 10-20 aastaks.

Esmane ja elementaarne hooldus on igapäevane pesu ja puhastus. Edaspidise puhtuse ja töökindluse hoidmiseks soovitame tellida Gastro Suurköögid OÜ-st regulaarse ennetava hooldusteenuse, sest puhastuse  eiramine, mittenõuetekohane kasutamine ning ülekoormus  võivad kahjustada seadmete töökvaliteeti  ja tekitada rikkeid, mis ei kuulu garantiitingimuste alla. 

Gastro suurköögid

Rohkem, kui 20 aastat kogemust

Küsi pakkumist siit
Gastro Suurköögid OÜ tegeleb restorani-, baari- ja suurköögiseadmete ostu, müügi, rendi ja hooldusega. Tootevalikus on ka kaupluste ja ladude sisustus ning kõik sellega seonduv. Täpsemalt firmast