Meist
Avaleht / Meist
Alamkategooriavalik

Meist


Gastro Suurköögid OÜ on restorani-, baari- ja suurköögiseadmete ostu, müügi ja hooldusega tegelev ettevõte. Samuti tegeleme kaupluste ja ladude sisustuse ning kõige muu seonduvaga. Meie valikus on ühtlasi nii uued kui ka kasutatud köögiseadmed ning poodide ja ladude inventar.

Enam kui 20-aastane töökogemus sisustusseadmete valdkonnas on kujundanud meie meeskonna oskused, kompetentsi ja teadmised, seda nii suurköökides, kauplustes kui ka ladudes. Oma teadmiste ja kogemustega suudame lahendada ka esmapilgul üpris keerukana näida võivaid soove ning väljakutseid. Meie meeskond on kiire, täpne ja mobiilne- oma pöördumisel saate vastuse operatiivselt. Vajadusel külastame Teie ettevõtet, et leida koos parim võimalik lahendus. Oleme paindlikud ja innovatiivsed ning teeme kõik selleks, et ajaga kaasas käia. Meie meeskond toetab elukestva õppe ja pädevuspõhise lähenemise printsiipi. Hoiame ennast kursis maailmas ja Euroopas toimuvate tooteuuendustega ning pakume Teile võimalikult tänapäevaseid lahendusi. Meie koduleheküljelt leiate endale vajalikku informatsiooni meie poolt pakutavate toodete ja teenuste kui ka valminud tööde kohta. Loodame, et meie kodulehekülg annab vastuse nii mõnelegi Teie küsimusele, kuid olete alati väga teretulnud personaalset pakkumist küsima või toote- ning teenusevalikuga tutvuma.

Meie põhitegevusalad:
 
Suurköögiseadmete ost, müük, hooldus, remont
Kaupluste sisustuse ost, müük, paigaldus
Ladude sisustuse ost, müük, paigaldus
Eriprojektid (tellimustööd vastavalt kliendi soovile)

Meie põhieesmärgid:
 
Olla hea mainega ja efektiivselt toimiv ettevõte
Pakkuda kvaliteetseid tooteid ja teenuseid
Luua pikaajalised kliendisuhted ning koostöö
Pakkuda võimalikult kliendikeskset teenust
Pakkuda kompleksteenust: ideest teostuseni

Nimi  Gastro - allikas Vikipeedia, Vaba Entsüklopeedia: Gastronoomia on õpetus, mis tegeleb hea toiduga (sh selle valmistamisega, siit ka vahel kasutatud termin toiduvalmistuskunst) ja toitumisega, hõlmab inimese toidukultuuri kõiki valdkondi. Gastronoomiat võib defineerida ka kui "peenemaitseliste toitude harrastamist". Vastavat harrastajat nimetatakse siis gastronoomiks.  
Mõistel "gastronoomia" on suur ühisosa mõistega "kulinaaria".

Teie Gastro Suurköögid OÜ
 
 


 


 


 


 

 

Gastro suurköögid

Rohkem, kui 20 aastat kogemust

Küsi pakkumist siit
Gastro Suurköögid OÜ tegeleb restorani-, baari- ja suurköögiseadmete ostu, müügi, rendi ja hooldusega. Tootevalikus on ka kaupluste ja ladude sisustus ning kõik sellega seonduv. Täpsemalt firmast