Suurköögiseadmed
Alamkategooriavalik
Riiulid / stendid
Perfo tooted
Soonseinad
Letid/Vitriinid
Reklaamtooted
Riidestanged
Korvid/Kärud/Ostukorvid
Mannekeenid
Muu
Kasutatud poesisustust saab lõigata ja värvida täpselt oma äranägemise järgi, mis teeb igast esemest juba omaette täiesti uue asja. Siit leiate palju erinevaid riiulisüsteeme, perfo tooteid ja soonseinu. Oma kaupluse sisustust saate ilmestada huvitavate lettide, vitriinide, riidestangede ja reklaamtoodetega.  Kõigele lisaks on võimalik soetada ka ostukorve-, ning kärusid ja vajadusel leida muude toodete alt teisi vajaminevaid kaupu, mis ei liigitu ülejäänud tootegruppide alla.

Kasutatud poesisutus on kontrollitud ning läbinud põhjaliku hoolduse Gastro spetsialistide  poolt, et tagada poeinventari tõrgeteta töökindlus. Kasutatud tooted on üldjuhul kohapeal olemas ja neile kehtib 3 kuuline garantii.

Meie esinduspoes, Silikaltsiidi 2, Tallinnas, on võimalik koheselt konsulteerida meie spetsialistidega, kes oskavad nõu anda ja soovitada täpselt Teie vajadustele vastavat lahendust. Kohale tulles on Teil ka eelis hinnata poesisustuse oletatavat suurust ja lisadetaile, mis muudavad ruumi sisustamise oluliselt lihtsamaks.

Soovitame tellida meilt ka poesisustuse paigalduse, sest ainult kogenud spetsialistid suudavad garanteerida õigesti paigaldatud inventari pikaaegse töökindluse. Kõikidel toodetel on juures ka manuaalid, mille järgi saab tellija ise sisustuse paigaldada, kuid sel juhul tuleb hoolikalt jälgida juhiseid.

Paigaldusjuhiste eiramine, mittenõuetekohane kasutamine ning ülekoormus  võivad kahjustada laoinventari kvaliteeti  ja põhjustada tõrkeid, mis ei kuulu garantiitingimuste alla.

Gastro suurköögid

Rohkem, kui 20 aastat kogemust

Küsi pakkumist siit
Gastro Suurköögid OÜ tegeleb restorani-, baari- ja suurköögiseadmete ostu, müügi, rendi ja hooldusega. Tootevalikus on ka kaupluste ja ladude sisustus ning kõik sellega seonduv. Täpsemalt firmast