Suurköögiseadmed
Avaleht / Suurköögiseadmed / Roostevaba mööbel
Alamkategooriavalik
RST töölauad
RST valamud
RST riiulid / kapid
RST kärud
RST alusraamid
Segistid
RST mööbel on kõrgtehnoloogiline roostevaba teras, mida kasutatakse suurköökide sisustamisel. Terasest pinnad ei ima endasse vedelikke või muid ained, mis muudab sellised köögipinnad väga lihtsalt puhastatavaks ning suhteliselt hooldusvabaks. Köögis käib töö üldjuhul üsna kiires tempos ja sealne mööbel peab võimaldama kokkadel opereeruda kiirelt ning lihtsalt. Selle jaoks ongi loodud spetsiaalne RST mööbel. 

Meie esinduspoes, Silikaltsiidi 2, Tallinnas, on võimalik koheselt konsulteerida meie spetsialistidega, kes oskavad nõu anda ja soovitada täpselt Teie vajadustele vastavat lahendust. Kohale tulles on Teil ka eelis hinnata RST mööbli suurust ja lisadetaile, mis muudavad ruumi sisustamise oluliselt lihtsamaks. Teostame ka eritellimustöid, mis vastavad just Teie köögi eripäradele.

Tarneaeg on uutel toodetel  1-4 nädalat. Laos olevate toodete puhul on tarneaeg lühem. 

Uuele RST mööblile kehtib garantii 1 aasta.

RST mööblit ehk roostevabast terasest mööblit kasutatakse igas toiduga kokkupuutuvas asutuses, kus on asendamatuks sisustuselemendiks roostevabad pinnad. Kiire tulemuse ja tõrgeteta töö tagamiseks on vajalik ühildada toiduliikumise teekond ning valmistamisprotsessid. Meie poolt pakutavad RST mööblid on kõrgtehnoloogilised ja mõeldud sujuva tööprotsessi tagamiseks, ka kõige suurema koormusega toitlustusettevõttes.

RST mööbli tootevalikus on roostevabad tööpinnad, roostevabad valamud, roostevabad riiulid ning roostevabad kärud jms.

RST mööbli hooldamine:

Esmane ja elementaarne hooldus on igapäevane pesu ja puhastus. Edaspidise puhtuse ja töökindluse hoidmiseks soovitame tellida Gastro Suurköögid OÜ-st regulaarne ennetav hooldus oma roostevabale mööblile.

Hoolduse eiramine, mittenõuetekohane kasutamine ning ülekoormus  võivad kahjustada seadmete töökvaliteeti  ja tekitada rikkeid, mis ei kuulu garantiitingimuste alla. 

Gastro suurköögid

Rohkem, kui 20 aastat kogemust

Küsi pakkumist siit
Gastro Suurköögid OÜ tegeleb restorani-, baari- ja suurköögiseadmete ostu, müügi, rendi ja hooldusega. Tootevalikus on ka kaupluste ja ladude sisustus ning kõik sellega seonduv. Täpsemalt firmast