Suurköögiseadmed
Avaleht / Suurköögiseadmed / Kuumseadmed
Alamkategooriavalik
Ahjud
Mikrolaineahjud
Elektripliidid
Gaasipliidid
Induktsioonpliidid
Wok pliidid
Praepannid
Fritüürid
Kontaktgrillid
Pannkook/Sõõrik/Vahvel
Keedukatlad
Marmiidid
Kuumvitriinid
Kuumad joogid
Nõude soojendajad
Puhastusained
Kuumseadmed on ühed olulisemad seadmed Teie köögis.  Nendest oleneb toitude õigeaegne valmimine ja soovitud küpsuseaste. Ahjud ja pliidid on varustatud taimeritega, mis võimaldab kokkadel muretult tegeleda ka muude ettevalmistustega. Seejärel mängib õigete seadmete valmimisel olulist rolli ka menüü ning toidu kogus, sest vastavalt toitude keerukusele ning küpsemisprotsessidele tuleb valida ka vastav varustus.

Meie esinduspoes, Silikaltsiidi 2, Tallinnas, on võimalik koheselt konsulteerida meie spetsialistidega, kes oskavad nõu anda ja soovitada täpselt Teie vajadustele vastavat lahendust. Kohale tulles on Teil ka eelis hinnata kuumseadmete suurust ja lisadetaile, mis muudavad ruumi sisustamise oluliselt lihtsamaks.

Tarneaeg on uutel toodetel  1-4 nädalat. Laos olevate toodete puhul on tarneaeg lühem. 

Uutele kuumseadmetele kehtib garantii 1 aasta.

Kuumseadmeid kasutatakse keetmiseks, küpsetamiseks, praadimiseks, soojendamiseks ja presenteerimiseks.  Enne köögi sisustamist on oluline silmas pidada, et kuumseadmed peavad asetsema seinast veidi eemal. See on oluline asjaolu ruumimahutavuse hindamisel.  Meie poolt pakutavad seadmed on kõrgtehnoloogilised ja mõeldud sujuva tööprotsessi tagamiseks, ka kõige suurema koormusega toitlustusettevõttes.

Kuumseadmete tootevalikus on elektripliidid, gaasipliidid, ahjud, keedukatlad, marmiidid, kuumvitriinid, taldrikusoojendajad, buffet-d ja mikrouunid.

Kuumseadmete hooldamine:

Esmane ja elementaarne hooldus on igapäevane pesu ja puhastus. Edaspidise puhtuse ja töökindluse hoidmiseks soovitame tellida Gastro Suurköögid OÜ-st regulaarne ennetav hooldus oma kuumseadmetele.

Hoolduse eiramine, mittenõuetekohane kasutamine ning ülekoormus  võivad kahjustada seadmete töökvaliteeti  ja tekitada rikkeid, mis ei kuulu garantiitingimuste alla. 

Gastro suurköögid

Rohkem, kui 20 aastat kogemust

Küsi pakkumist siit
Gastro Suurköögid OÜ tegeleb restorani-, baari- ja suurköögiseadmete ostu, müügi, rendi ja hooldusega. Tootevalikus on ka kaupluste ja ladude sisustus ning kõik sellega seonduv. Täpsemalt firmast