Suurköögiseadmed
Järjesta

Riidestanged

Toode Stange 2x on lisatud päringukorvi

Tagasi lehele
Vormistan päringu

% soodus

Stange 2x

1400x520x2000mm

100€ + KM
80,00€ + KM

Toode Riidestange, reguleeritav on lisatud päringukorvi

Tagasi lehele
Vormistan päringu

% soodus

Riidestange, reguleeritav

1400x520x2100mm

95€ + KM
76,00€ + KM

Toode Riidestange kroom on lisatud päringukorvi

Tagasi lehele
Vormistan päringu

% soodus

Riidestange kroom

1400x520x1500mm

85€ + KM
68,00€ + KM
Riidestangede alla kuuluvad nii püststanged kui ka soonseinte kandurid.  Riideid kandvad stanged peavad olema vastupidavad ja tugevad, et taluda nii riiete enda kui ka riidepuude koormust.  Pakume kasutatud stangesid, millel on küljes juba libisemist takistavad kinnitid kuid paljudele saab juurde lisada ka erineva kuju ja värviga piike.

Kasutatud riidestanged on kontrollitud Gastro spetsialistide  poolt, et tagada nende tõrgeteta töökindlus ning kaubanduslik välimus. Kasutatud tooted on üldjuhul kohapeal olemas ja neile kehtib 3 kuuline garantii.

Meie esinduspoes, Silikaltsiidi 2, Tallinnas, on võimalik koheselt konsulteerida meie spetsialistidega, kes oskavad nõu anda ja soovitada täpselt Teie vajadustele vastavat lahendust. Kohale tulles on Teil ka eelis hinnata riidestangede suurust ja lisadetaile, mis muudavad ruumi sisustamise oluliselt lihtsamaks.

Soovitame tellida meilt ka riidestangede paigalduse ja transpordi, sest ainult kogenud spetsialistid suudavad garanteerida õigesti paigaldatud inventari pikaaegse töökindluse. Kõikidel toodetel on juures ka manuaalid, mille järgi saab tellija ise sisustuse paigaldada, kuid sel juhul tuleb hoolikalt jälgida juhiseid.

Paigaldusjuhiste eiramine, mittenõuetekohane kasutamine ning ülekoormus  võivad kahjustada riidestangede kvaliteeti  ja põhjustada tõrkeid, mis ei kuulu garantiitingimuste alla. 

Gastro suurköögid

Rohkem, kui 20 aastat kogemust

Küsi pakkumist siit
Gastro Suurköögid OÜ tegeleb restorani-, baari- ja suurköögiseadmete ostu, müügi, rendi ja hooldusega. Tootevalikus on ka kaupluste ja ladude sisustus ning kõik sellega seonduv. Täpsemalt firmast