Suurköögiseadmed
Alamkategooriavalik
Riiulisüsteemid
Kapid
Kärud
Gastro tootevalikus on vägas laias valikus kasutatud laoriiuleid: kergekaubariiuleid, rehviriiuleid, kaubaaluste riiuleid, meediumriiuleid, konsoolriiuleid, korrusladusid, riiuleid koju, arhiivriiuleid, lükandriiuleid arhiivi jms. Riidekappe, arhiivkappe, koristusvahendite kappe, tööriistakappe. Kahvelärusid, pakikärusid, transpordikärusid, riiulkärusid. Töölaudu, monteerimislaudu, tööriistasahtleid, mobiilseid töökohti ja töötoole.

Kasutatud laosisustus on kontrollitud ning läbinud põhjaliku hoolduse Gastro spetsialistide  poolt, et tagada sisustuse täisfunktsionaalsus ning tõrgeteta töökindlus. Kasutatud tooted on üldjuhul kohapeal olemas ja neile kehtib 3 kuuline garantii.

Meie esinduspoes, Silikaltsiidi 2, Tallinnas, on võimalik koheselt konsulteerida meie spetsialistidega, kes oskavad nõu anda ja soovitada täpselt Teie vajadustele vastavat lahendust. Kohale tulles on Teil ka eelis hinnata laosisustuse oletatavat suurust ja lisadetaile, mis muudavad ruumi sisustamise oluliselt lihtsamaks.

Soovitame tellida meilt ka laosisustuse paigalduse, sest ainult kogenud spetsialistid suudavad garanteerida õigesti paigaldatud inventari pikaaegse töökindluse. Kõikidel toodetel on juures ka manuaalid, mille järgi saab tellija ise sisustuse paigaldada, kuid sel juhul tuleb hoolikalt jälgida juhiseid.

Paigaldusjuhiste eiramine, mittenõuetekohane kasutamine ning ülekoormus  võivad kahjustada laoinventari kvaliteeti  ja põhjustada tõrkeid, mis ei kuulu garantiitingimuste alla. 

Gastro suurköögid

Rohkem, kui 20 aastat kogemust

Küsi pakkumist siit
Gastro Suurköögid OÜ tegeleb restorani-, baari- ja suurköögiseadmete ostu, müügi, rendi ja hooldusega. Tootevalikus on ka kaupluste ja ladude sisustus ning kõik sellega seonduv. Täpsemalt firmast