Home Products Refrigeration Refrigerators for drinks Back bar refrigerator with triple sliding doors, Arktic, 308L, Black, 220-240V/160W, 1350x520x(H)865mm
LIUGUSTEGA KÜLMIK 303L
LIUGUSTEGA KÜLMIK 303L
Back bar refrigerator with triple sliding doors, Arktic, 308L, Black, 220-240V/160W, 1350x520x(H)865mm
Sliding doors with a possibility to lock the open door.
6 adjustable chrome-plated shelves with dimensions: 4x 399x346mm (left and right), 2x 446x346mm (center).
Maximum distance between shelves: 350mm.
Bottom space: 1230x177mm.
Refrigerant: R600a.
Energy class: D.
SKU: 235836
EAN: 8711369235836
Brand: Arktic
Qty: 14
Delivery time: 5-10 workdays
Add to cart
Add to inquiry
  • Specification
Specification
Product dimensions 1350 x 520 x 865
Power 160W
Voltage, V 220-240
Energy class E
Material aluminum
Net weight, kg 72.1
Main material metal
Temperature range 2...10
Similar products
SARO Bar Cooler 4 door model BC 4100
Add to cart
Add to inquiry
SARO Bottle cooler with canopy model GTK 382
Bar fridge 105L
Bar fridge 105L
Bar fridge 158L
Bar fridge 158L
Why shop with us?
Free Shipping On First Order
Weekly Flash Sale
Anual Payment Discount
Cashback Reward Program
Information
  • Outlet
  • About us
  • Privacy policy
  • Contact
  • Cookies policy
  • Terms of purchase
  • Services
  • Catalogues
Extra
  • Brands
  • On sale
  • Products in stock
  • Site Map
My Account
  • My account
  • Order history
  • Purchased items
Gastro Suurköögid
Katusepapi 16, Tallinn 11412, Estonia
info@gastro.ee
Copyright © Gastro Suurköögid 2026. All Rights Reserved
Shoproller.ee
Tekkis küsimusi?
Vajad abi hüpikakna sisu
Cart
Shopping cart is empty
Login
Forgotten password Register
Search
OUTLET
Baguette board, HENDI, 530x325mm
Bain-marie pan, HENDI, 1L, 330x165x(H)95mm
Cream whipper, HENDI, 0,5L, Taupe, ⌀80x(H)260mm
Cutlery basket, HENDI, Light grey, ⌀100x(H)120mm
Cutting board with handle, HENDI, White, 250x150mm, Rectangular
Dispenser bottles, HENDI, 0,2L, Transparent, ⌀50x(H)185mm
Frying pan, HENDI, ⌀204x385mm
Frying pan, HENDI, ⌀204x385mm
Grater, four-sided, HENDI, 90x65x(H)200mm