Tootegrupid

KATALOOGID

Hendi kataloog

GGM kataloog

HAAGIS-KÖÖK

          Müük ja rent
           Vaata lähemalt

VAAKUMSULGUR SE-520CC

Tootekood: 1141142
Kaubamärk: Sammic
Saadavus: Laost otsas
Tarneaeg: küsi pakkumist
Hind:
5710,00 €
Kogus: - +
   - või -   

HANKIJA LAOST TELLITAV TOODE

SE-520CC Sammic vaakumpakendamismasin on täpselt valmistatud professionaalne seade, mis on mõeldud toiduainete õhukindlaks pakendamiseks. Mudel on varustatud tippklassi Buschi vaakumõlipumbaga.
Professionaalseks kasutamiseks toiduainete hermeetiliseks pakendamiseks. Kamber on valmistatud vastupidavast terasest. Suur vastupidavus ja vastupidavus välistele teguritele. Läbipaistev kaas. Topeltkinnitusriba tihedaks ja vastupidavaks pakendamiseks. Piisav võimsus, tõhus pump ja suur kamber eri suurusega toodete kiireks pakkimiseks. Kottide sulgemise funktsioon ilma õhuvõtmiseta, mis võimaldab õrnade toodete tihedat pakendamist ilma nende struktuuri muutmata või ebakorrapärase kujuga tooteid ilma deformeerumise ohuta. Järkjärguline vaakumi tekitamine, mis on kohandatud poorsetele toodetele, töödeldud lihale või emulgeeritud segudele, milles on kinnipeetud õhumullid. Kuiv õli: pumba drenaaž - funktsioon, mis säilitab kvaliteetse õli, eemaldades liigse niiskuse. Marineerimisrežiim - korduv tsükkel vaakumi tekitamiseks ja õhu vabastamiseks kotist. Võimalus sulgeda kotid marineeritud toodetega, säilitades samal ajal nende mahtu - pakendamine toimub ilma õhku välja tõmbamata. Digitaalne juhtpaneel suure värvilise ekraaniga. Valgustatud puutetundlik klaviatuur, mis on valmistatud kriimustuskindlast plastikust. Varda pikkus: 420 + 420 mm. Silindriline vaakumpump. Vaakumpumba võimsus: 20 m3/h. Kambri mõõtmed: 568 x 430 x (H) 215 mm. Netokaal: 76 kg. Nõudmisel:. - Vac-Norm väline vaakumkomplekt pakendamiseks spetsiaalsetesse mahutitesse automaatse väljatõmbega . - Bluetoothi süsteem, mis võimaldab traadita ühendust spetsiaalse rakendusega. 
Toitepinge, V 230
Juhtpaneel digitaalne
Kasutuskoht sisetingimustes
Programmeeritav jah
Tootjamaa Hispaania
Põhimaterjal plastik
Materjal polükarbonaat
Sarnased tooted

HANKIJA LAOST TELLITAV TOODE

Tootekood: 297445 ,   Saadavus: Laost otsas ,   Tarneaeg: küsi pakkumist
24,00 €

HANKIJA LAOST TELLITAV TOODE

Tootekood: 975336 ,   Saadavus: Laost otsas ,   Tarneaeg: küsi pakkumist
442,00 €

HANKIJA LAOST TELLITAV TOODE

Sammic kahekambriline vaakumpakendamismasin SU-6100 on professionaalne seade toiduainete hermeetiliseks pakendamiseks. Topelttihendusliin tagab tiheda sulgemise. Mudel SU-6100 on varustatud Buschi tipptasemel vaakumõlipumbaga.
Tootekood: 1141030 ,   Saadavus: Laost otsas ,   Tarneaeg: küsi pakkumist
21800,00 €

HANKIJA LAOST TELLITAV TOODE

Sammic vaakumpakendamismasin SE-604CC on professionaalne seade toiduainete hermeetiliseks pakendamiseks. Topelttihendusliin tagab tiheda sulgemise. Mudel SE-604CC on varustatud Buschi tipptasemel vaakumõlipumbaga.
Tootekood: 1140651 ,   Saadavus: Laost otsas ,   Tarneaeg: küsi pakkumist
9240,00 €
Tootekood: 09501300 ,   Tarneaeg: teada saamiseks võta meiega ühendust
596,00 €

Ei leidnud sobivat toodet? Küsi pakkumist juba täna!