Suurköögiseadmed
Avaleht / Oборудование / Тепловое оборудование
Alamkategooriavalik
Печи
Электрические плиты
Газовые плиты
Индукционная плита
Печи для вок
Опрокидывающиеся сковороды
Фритюрница
Котёл
Мармит
Нагревательная витрина
Горячий напиток
Подогреватель для тарелок
Gourmet
Kuumseadmed on ühed olulisemad seadmed Teie köögis.  Nendest oleneb toitude õigeaegne valmimine ja soovitud küpsuseaste. Ahjud ja pliidid on varustatud taimeritega, mis võimaldab kokkadel muretult tegeleda ka muude ettevalmistustega. Seejärel mängib õigete seadmete valmimisel olulist rolli ka menüü ning toidu kogus, sest vastavalt toitude keerukusele ning küpsemisprotsessidele tuleb valida ka vastav varustus.

Meie esinduspoes, Silikaltsiidi 2, Tallinnas, on võimalik koheselt konsulteerida meie spetsialistidega, kes oskavad nõu anda ja soovitada täpselt Teie vajadustele vastavat lahendust. Kohale tulles on Teil ka eelis hinnata kuumseadmete suurust ja lisadetaile, mis muudavad ruumi sisustamise oluliselt lihtsamaks.

Tarneaeg on uutel toodetel  1-4 nädalat. Laos olevate toodete puhul on tarneaeg lühem. 

Uutele kuumseadmetele kehtib garantii 1 aasta.

Kuumseadmeid kasutatakse keetmiseks, küpsetamiseks, praadimiseks, soojendamiseks ja presenteerimiseks.  Enne köögi sisustamist on oluline silmas pidada, et kuumseadmed peavad asetsema seinast veidi eemal. See on oluline asjaolu ruumimahutavuse hindamisel.  Meie poolt pakutavad seadmed on kõrgtehnoloogilised ja mõeldud sujuva tööprotsessi tagamiseks, ka kõige suurema koormusega toitlustusettevõttes.

Kuumseadmete tootevalikus on elektripliidid, gaasipliidid, ahjud, keedukatlad, marmiidid, kuumvitriinid, taldrikusoojendajad, buffet-d ja mikrouunid.

Kuumseadmete hooldamine:

Esmane ja elementaarne hooldus on igapäevane pesu ja puhastus. Edaspidise puhtuse ja töökindluse hoidmiseks soovitame tellida Gastro Suurköögid OÜ-st regulaarne ennetav hooldus oma kuumseadmetele.

Hoolduse eiramine, mittenõuetekohane kasutamine ning ülekoormus  võivad kahjustada seadmete töökvaliteeti  ja tekitada rikkeid, mis ei kuulu garantiitingimuste alla. 

Gastro suurköögid

Более 20 лет опыта

Спроси предложение
Gastro Suurköögid OÜ занимается покупкой, продажей, арендой и обслуживанием ресторанного, барного и большого кухонного оборудования. Ассортимент продукции также включает в себя отделку магазинов и складов и все, что с этим связано. Täpsemalt firmast