Suurköögiseadmed
Avaleht / Kitchen equipment / Preparation
Alamkategooriavalik
STICK BLENDERS
PLANETARY MIXERS
Slicers
Vegetable slicers/cutter
Meat processing
Potato peeler
Dough roller
Pasta machines
Scales
Vacuum machines
Food washer
Sanelli knifes
Toidu ette valmistamine on protsess, kus on äärmiselt oluline läbiv hügieenistandardite jälgimine. Samuti ka toorainete töötlemise kiirus ja lõpp-produktide valmimise kvaliteet. Professionaalsete seadmetega on see toiduvalmistamise faas imelihtne!

Meie esinduspoes, Silikaltsiidi 2, Tallinnas, on võimalik koheselt konsulteerida meie spetsialistidega, kes oskavad nõu anda ja soovitada täpselt Teie vajadustele vastavat lahendust. Kohale tulles on Teil ka eelis hinnata ettevalmistusseadmete suurust ja lisadetaile, mis muudavad ruumi sisustamise oluliselt lihtsamaks.

Tarneaeg on uutel toodetel  1-4 nädalat. Laos olevate toodete puhul on tarneaeg lühem. 

Uutele ettevalmistusseadmetele kehtib garantii 1 aasta.

Ettevalmistusseadmeid kasutatakse toidu ette valmistamiseks. Selle jaoks on  olulised asjaolud seadmete operatiivsus ning kvaliteetsed materjalid. Samuti on  parima tulemuse ja sujuva töö tagamiseks oluline teada, mis mahus hakatakse vastavaid seadmeid kasutama.  Meie poolt pakutavad seadmed on kõrgtehnoloogilised ja mõeldud sujuva tööprotsessi tagamiseks, ka kõige suurema koormusega toitlustusettevõttes.

Ettevalmistusseadmete tootevalikus on taignasegajad, mikserid, universaaljalamid, viilutajad, tükeldajad, koorijad, purustajad, vaakumpakendajad, lihatöötlusseadmed, hakklihamasinad, lihakobestajad, lihatükeldajad, lihapressid, vorstilõikurid, vorstipritsid jms.

Ettevalmistuseadmete hooldamine:

Esmane ja elementaarne hooldus on igapäevane pesu ja puhastus. Edaspidise puhtuse ja töökindluse hoidmiseks soovitame tellida Gastro Suurköögid OÜ-st regulaarne ennetav hooldus oma ettevalmistusseadmetele.

Hoolduse eiramine, mittenõuetekohane kasutamine ning ülekoormus  võivad kahjustada seadmete töökvaliteeti  ja tekitada rikkeid, mis ei kuulu garantiitingimuste alla. 

Gastro suurköögid

More than 20 years of experience

Ask for an offer
Gastro Suurköögid OÜ is engaged in the purchase, sale, rental and maintenance of restaurant, bar and kitchen equipment. The product range also includes the furnishings of stores and warehouses and everything related to it. Täpsemalt firmast