Suurköögiseadmed
Avaleht / Kitchen equipment / Bar equipment
Alamkategooriavalik
Bar refrigerators tables
Bar refrigerators
Ice cube machines
Cold drinks
Hot drinks
Meilt leiate ka laia valiku erinevat baarisisustust. Oleme arvestanud baaridele omase sihtgrupi ja teenustega, mis võimaldaks serveerida kiirelt nii jooke kui ka sööke. Kuna baariletis peab olema rohkelt võimalusi erinevate jookide valmistamiseks, siis Gastrost leiate kõik vajamineva tehnika ühest kohast. Sellel lisaks saate koheselt valida ka vastava baarmani töölaua, et sobitada ja mahutada kogu inventar üheseks tervikuks.

Meie esinduspoes, Silikaltsiidi 2, Tallinnas, on võimalik koheselt konsulteerida meie spetsialistidega, kes oskavad nõu anda ja soovitada täpselt Teie vajadustele vastavat lahendust. Kohale tulles on Teil ka eelis hinnata baariseadmete suurust ja lisadetaile, mis muudavad ruumi sisustamise oluliselt lihtsamaks.

Tarneaeg on uutel toodetel  1-4 nädalat. Laos olevate toodete puhul on tarneaeg lühem. 

Uutele baariseadmetele kehtib garantii 1 aasta.

Baariseadmeid kasutatakse baarides ja pubides, kus toitlustuskoormus pole nii suur ning põhirõhk on jookide serveerimisel letist. Meie poolt pakutavad seadmed on kõrgtehnoloogilised ja mõeldud sujuva tööprotsessi tagamiseks, ka kõige suurema koormusega toitlustusettevõttes.

Baariseadmete tootevalikus on kohvimasinad, termosed, jahutuskapid, baarmani töölauad jne.

Baariseadmete hooldamine:

Esmane ja elementaarne hooldus on igapäevane pesu ja puhastus. Edaspidise puhtuse ja töökindluse hoidmiseks soovitame tellida Gastro Suurköögid OÜ-st regulaarne ennetav hooldus oma külmseadmetele.

Hoolduse eiramine, mittenõuetekohane kasutamine ning ülekoormus  võivad kahjustada seadmete töökvaliteeti  ja tekitada rikkeid, mis ei kuulu garantiitingimuste alla. 

Gastro suurköögid

More than 20 years of experience

Ask for an offer
Gastro Suurköögid OÜ is engaged in the purchase, sale, rental and maintenance of restaurant, bar and kitchen equipment. The product range also includes the furnishings of stores and warehouses and everything related to it. Täpsemalt firmast