Suurköögiseadmed
Avaleht / Stores / warehouses / Shop furniture
Alamkategooriavalik
Shelf systems
Shelf details
Price tags
Advertising accessories
Shopping carts
Sales showcases
Rope posts
Equipments
Gastro tootevalikus on nii erilahendusprojekte kui ka laia valikut poeriiuleid. Kogu poesisustust valmistatakse paljudest erinevatest materjalidest just Teie poele lähtuvatest vajadustest. Pakume erinevaid piike ja stangesid, nii standardmõõtmetes kui ka eritellimustööde näol, kus mõõdud määrab klient.  Poesisustuse hulka kuuluvad ka poekorvid ja kärud, mis on saadaval paljudes värvides ja suurustes.  

Meie esinduspoes, Silikaltsiidi 2, Tallinnas, on võimalik koheselt konsulteerida meie spetsialistidega, kes oskavad nõu anda ja soovitada täpselt Teie vajadustele vastavat lahendust. Kohale tulles on Teil ka eelis hinnata poesisustuse oletatavat suurust ja lisadetaile, mis muudavad ruumi sisustamise oluliselt lihtsamaks.

Tarneaeg on uutel toodetel  1-4 nädalat. Laos olevate toodete puhul on tarneaeg lühem. 

Uuele poesisustusele kehtib garantii 1 aasta.

Soovitame tellida meilt ka poesisustuse paigalduse, sest ainult kogenud spetsialistid suudavad garanteerida õigesti paigaldatud inventari pikaaegse töökindluse. Kõikidel toodetel on juures ka manuaalid, mille järgi saab tellija ise sisustuse paigaldada, kuid sel juhul tuleb hoolikalt jälgida juhiseid.

Paigaldusjuhiste eiramine, mittenõuetekohane kasutamine ning ülekoormus  võivad kahjustada laoinventari kvaliteeti  ja põhjustada tõrkeid, mis ei kuulu garantiitingimuste alla.

Gastro suurköögid

More than 20 years of experience

Ask for an offer
Gastro Suurköögid OÜ is engaged in the purchase, sale, rental and maintenance of restaurant, bar and kitchen equipment. The product range also includes the furnishings of stores and warehouses and everything related to it. Täpsemalt firmast