Suurköögiseadmed
Järjesta

Workshop

Product Tööstusmööbel is added to the basket

Go back
Complete order

Tööstusmööbel

Tööstusmööbel on ainuõige valik töökodadesse, garaažidesse, tehastesse ja paljudesse muudesse kohtadesse, kus on vaja tööpindu, mis kestaksid aastakümneid. Samuti on tööstusmööbel toodetud nii, et nende küljes oleksid ka erinevad sahtlid ja tööriista hoidikud. See võimaldab hoiustada töövahendeid mugavalt ühes kohas.  Pakume vägas laias valikus erinevat tööstusmööblit ning teostame ka erilahendusi. Kliendi heaolu on meie prioriteet, mistõttu leiame lahendusi ka kõige keerukamatele ideedele.

Gastro pakub erinevaid töölaudu, monteerimislaudu, tööriistasahtleid, mobiilseid töökohti ja töötoole.

Meie esinduspoes, Silikaltsiidi 2, Tallinnas, on võimalik koheselt konsulteerida meie spetsialistidega, kes oskavad nõu anda ja soovitada täpselt Teie vajadustele vastavat lahendust. Kohale tulles on Teil ka eelis hinnata tööstusmööbli suurust ja lisadetaile, mis muudavad ruumi sisustamise oluliselt lihtsamaks.

Tarneaeg on uutel toodetel  1-4 nädalat. Laos olevate toodete puhul on tarneaeg lühem. 

Uuele tööstusmööblile kehtib garantii 1 aasta.

Paigaldusjuhiste eiramine, mittenõuetekohane kasutamine ning ülekoormus  võivad kahjustada mööbli kvaliteeti  ja põhjustada tõrkeid, mis ei kuulu garantiitingimuste alla. 

Gastro suurköögid

More than 20 years of experience

Ask for an offer
Gastro Suurköögid OÜ is engaged in the purchase, sale, rental and maintenance of restaurant, bar and kitchen equipment. The product range also includes the furnishings of stores and warehouses and everything related to it. Täpsemalt firmast