Suurköögiseadmed
Avaleht / Stores / warehouses / Used products / Warehouse interior
Alamkategooriavalik
Warehouse Shelves
Lockers
Trollys
Gastro tootevalikus on vägas laias valikus kasutatud laoriiuleid: kergekaubariiuleid, rehviriiuleid, kaubaaluste riiuleid, meediumriiuleid, konsoolriiuleid, korrusladusid, riiuleid koju, arhiivriiuleid, lükandriiuleid arhiivi jms. Riidekappe, arhiivkappe, koristusvahendite kappe, tööriistakappe. Kahvelärusid, pakikärusid, transpordikärusid, riiulkärusid. Töölaudu, monteerimislaudu, tööriistasahtleid, mobiilseid töökohti ja töötoole.

Kasutatud laosisustus on kontrollitud ning läbinud põhjaliku hoolduse Gastro spetsialistide  poolt, et tagada sisustuse täisfunktsionaalsus ning tõrgeteta töökindlus. Kasutatud tooted on üldjuhul kohapeal olemas ja neile kehtib 3 kuuline garantii.

Meie esinduspoes, Silikaltsiidi 2, Tallinnas, on võimalik koheselt konsulteerida meie spetsialistidega, kes oskavad nõu anda ja soovitada täpselt Teie vajadustele vastavat lahendust. Kohale tulles on Teil ka eelis hinnata laosisustuse oletatavat suurust ja lisadetaile, mis muudavad ruumi sisustamise oluliselt lihtsamaks.

Soovitame tellida meilt ka laosisustuse paigalduse, sest ainult kogenud spetsialistid suudavad garanteerida õigesti paigaldatud inventari pikaaegse töökindluse. Kõikidel toodetel on juures ka manuaalid, mille järgi saab tellija ise sisustuse paigaldada, kuid sel juhul tuleb hoolikalt jälgida juhiseid.

Paigaldusjuhiste eiramine, mittenõuetekohane kasutamine ning ülekoormus  võivad kahjustada laoinventari kvaliteeti  ja põhjustada tõrkeid, mis ei kuulu garantiitingimuste alla. 

Gastro suurköögid

More than 20 years of experience

Ask for an offer
Gastro Suurköögid OÜ is engaged in the purchase, sale, rental and maintenance of restaurant, bar and kitchen equipment. The product range also includes the furnishings of stores and warehouses and everything related to it. Täpsemalt firmast